Otevírací doba ÚMO Plzeň 1 pro veřejnost bude od pondělí stanovena takto:

Otevírací doba ÚMO Plzeň 1 pro veřejnost bude od pondělí stanovena takto:

 

Pondělí            9:00 – 11:00               14 - 17

Středa             9:00 – 11:00               14 - 17

 

Za účelem omezení osobního kontaktu zavádíme opatření spočívající v:

-              nahrazení osobního kontaktu s veřejností písemným, elektronickým či telefonickým kontaktem ve všech případech, kdy je to možné,

-              doručování veškerých dokumentů adresovaných některým ze zaměstnanců Úřadu městského obvodu Plzeň 1 či zástupcům městského obvodu Plzeň 1 pouze prostřednictvím elektronické komunikace, popřípadě, když toto nebude možné, doručování prostřednictvím podatelny, která bude dočasně zřízena na vrátnici Úřadu městského obvodu Plzeň 1.

V případě, že občan bude chtít Úřad městského obvodu Plzeň 1 i tak navštívit, měl by nejprve kontaktovat úřad telefonicky, aby zbytečně nedocházelo k větší koncentraci lidí v čekacích halách, případně aby se s příslušným zaměstnancem domluvil na řešení jeho záležitostí prostřednictvím e-mailové či telefonické komunikace.

 

Omezení se neuplatní v případech, kdy byl klientovi předem potvrzen termín k dostavení se na pracoviště orgánu. To znamená, že pokud si s občanem sjednáte telefonicky schůzku, může to být i mimo výše uvedené omezené úřední hodiny.

 

vytisknout stránku
2022 © 60. mateřská škola Plzeň
Prohlášení o přístupnosti
SITMP